Kurumsal - Aysan Maden San. ve Tic. A.Ş.

  Kurumsal

Hakkımızda

aysan maden ocağı

1988 yılından beri mermer sektöründeyiz. Mermerin ana vatanı olan Marmara adasında doğduk Balıkesir'in Bandırma ilçesinde yeni mermer fabrikamızla faaliyet sürdürmekteyiz. Marmara mermerinde güvenirliğimiz ve kalitemiz herkes tarafından bilinmektedir. Aynı zamanda yurt içi ve yurt dışındaki Amerika, İtalya, Omman, Katar,İran,Cezayir,Fas vb bir çok ükleye ihracatlar yapmaktayız.Fabrikamızda yılda 100 .000m2 üretim yapmaktadır. Aysan Maden yeni nesil teknolojilere uygun standartlarda kurulan fabrikası ile levha ve ebatlı üretime başlamış; tam otomatik robotlarla desteklenen makine parkuruyla yıllık üretimini 150.000 m2 seviyesine ulaştırmıştır. Aysan Maden en büyük mermer üreticilerinden biri haline gelmektedir.

Değerlerimiz


  • Müşteri ve Kalite Odaklı Yaklaşım
  • Uluslararası Standartlarda Üretim
  • Etkin Kalite Yöntemlerine Uyum
  • Çalışanlarımız Kişisel ve Mesleki Gelişim
  • Sosyal ve Kültürel Etkinliklerle Çalışanlarımıza Destek

Vizyonumuz

Mermer üretimdeki lider firmalardan olan Aysan Maden Sanayi Ticaret A.Ş. profesyonel ekibi ile Dünya standartlarında kaliteli üretimi vizyon edinerek sizlere hizmet sunmaktadır.Misyonumuz

Sektörümüzde Ülkemizin ekonomisinin gelişimine katkıda bulunarak ihracat hacminin büyümesine yardımcı olarak ülkemiz ve çalışanlarımız adına değer yaratan bir şirket olmaktır.